CB Burza v Trenčianskej Teplej časť Dobrá, v budove starej školy sa stala už tradíciou. Nebolo inak ani 07.01.2006. Táto akcia sa zapísala už do mnohých kalendárov CB-čkárov, rádioamatérov, priaznivcov elektroniky a počítačov v blízkom i ďalekom okolí. Aj tohto roku sme si nenechali ujsť príležitosť na stretnutie takého veľkého rozsahu, veď nás prišli pozrieť ľudia zo širokého okolia (Žilina, Čadca, Myjava, Bratislava, Nitra, Komárno, Zlaté Moravce, ...)

        Príprava na burzu začala o niečo skôr ako obyčajne, dosť dlho sme hľadali vhodný termín, keďže bývalo dobrým zvykom, že burza sa konala medzi Vianocami a Novým rokom. Nakoniec sme sa zhodli, že dátum 07.01.2006 bude ideálny. Každý dostal na staorť niečo iné. Démon pripravil papierové podklady pre burzu ( prezenčky, visačky, ...) skupina okolo Kada (Satelit, Dedko Dobrá, ...) a mnohí iní sme sa stretli v piatok pred burzou pri varení burzového guľášu. Bol vynikajúci, za čo treba pochváliť hlavne Kada, Satelita, Ježibabku, Daewoo-a, Delavara, Dedka Dobrá, ale aj mnohých iných.

        V sobotu ráno sme sa stretli pred starou školou, pripravili sme miestnosť pre burziánov a prví návštevníci už boli tu. Tradične boli pohostení štamprlíkom a zákuskom a burza sa rozbiehala. Škoda, že neprišiel predajca Allamatu - Nautilus Handlová, mohli sme mať väčší sortiment. Ale aj tak boli obsadené všetky stoly a návštevníci boli spokojní. Tohto roku nám prišlo viac ako 80 ľudí (keďže hneď ráno sme nestihli okamžite sprevádzkovať registráciu ), takže sme boli spokojní aj my.

        Na záver poviem len toľko, že určite aj o rok usporiadame takúto vydarenú CB Burzu, veď 4. ročník bol excelentný z pohľadu návštevníkov i nás - usporiadateľov.

©  01.2006 Pupáčik