Prednedávnom sme boli oslovení Slovenským červeným krížom, územným spolkom Trenčín, organizátorom XV. ročníka memoriálu MUDr. Vladimíra Harineka o pomoc pri zabezpečení komunikácie medzi súťažnými stanoviskami súťaže dobrovoľných zdravotníkov - memoriál MUDr. Vladimíra Harineka. Po doladení a došľachtení našej úlohy podľa predstáv organizátora a našich technických možností, sme sa dohodli, že Slovenskému červenému krížu, územnému spolku Trenčín pomôžeme 10-timi vysielacimi stanoviskami pri zaistení komunikácie medzi jednotlivými súťažnými stanoviskami.

        Zatiaľ nemôžem prezradiť viac, po konaní súťaže budeme na tejto stránke informovať o tom, ako súťaž prebehla a ako sme sa zhostili svojich úloh.

        Nastal čas, prezradiť viac. Je po krásnej akcii, na ktorej vyšlo skoro všetko. Perfektné počasie, dobre naladené súťažné družstvá, skupina organizátorov zo SČK, územného spolku Trenčín, trošku nervózni a plní očakávania, aby sa všetkým páčilo a nakoniec my - spojári.

        Našou úlohou bolo zabezpečiť, aby sa na súťažné stanovisko včase, keď tam súťaží družstvo, nedostali iné súťažné družstvá, aby sa nemohli na súťažnú disciplínu pripraviť. A tak sme umiestnili na súťažné stanoviská Démona, Satelita, Mitraka, Miška z Dubnice, Démona juniora, Elektróna, Slimeho a Peterka. Tí robili svoju prácu, mnohokrát zaisťovali komunikáciu medzi rozhodcami a rozhodcovskou komisiou, éterom leteli žiadosti typu : "Ešte tu stále nie je maskér a ani figuranti ...", "Pošlite mi sem nejako dve deky..." a pod. Ja ako dispečer som  zaisťoval komunikáciu medzi nami a SČK, robil som sociálny taxík (rozvážal som kde-čo a kde-koho tam, kam bolo treba) a pomáhal som hlavnému organizátorovi podujatia. Veľká chyba sa stala, keď som bol na streche Keramoprojektu, zabudol som si fotoapaprát, fotky z vtáčej perspektívy Trenčína teda nebudú.

        Akcia však bola perfektná a myslím si, že všetci zúčastnení boli spokojní

©  06.2007 Pupáčik