Počet prístupov na naše stránky

   

 

Vážení CB-čkári, priaznivci a návštevníci týchto stránok.

Démon Dubnica pozýva všetkých priaznivcov vysielania na voľných aj licencovaných pásmach na akciu RAPS 2019. Všetko dôležité nájdete v pozvánke, sprievodnom liste, plánovanom itinerári trasy s predpokladanými časmi výskytu skupiny na dôležitých miestach, mapke trasy z Dubnice nad Váhom do Vranova nad Topľou a mapke z Vranova nad Topľou do Dubnice nad Váhom.

V dňoch 10.06.2019 až 29.06.2019 bola obec Zubák v pracovných dňoch čase od 07:00 do 20:30 odpojená od dodávky elektrickej energie. Preto OCBR Stredné Považie (Satelit, Demonn a moja maličkosť) zabezpečila náhradné zdroje pre zabezpečenie úpravne pitnej vody obecného vodovodu a komunikačného kanálu v obecnom úrade, pre zaistenie komunikácie obce s okolitým svetom v prípade krízových udalostí. Poďakovanie starostu je tu a popis celej akcie so zhodnotením od Démona je tu, link na video z TV JOJ je tu.

Aj tento rok OCBR Stredné považie, poriada Svätojánske portejblovanie z Machnáča JN88WW zo soboty 22.6.2019 do nedele 23.6.2019. Začiatok portejblovania je o 16,oo hod a ukončenie o 8,oo. Tu nájdete pozvánku a pozvánku a tu zase propozície pre CB a propozície pre PMR Na svätojánske portejblovanie vás pozýva organizačný tím v zložení: Snikers, Dargov, Démonn

CEBEČKÁR roka!!! 04.05.2019 sme sa zúčastnili celoslovenskéhgo stretnutia Remata 2019 (Memoriál D. Gahéra). Na členskej schôdzi SCBR, ktorá sa konala od 10:00, bolo viceprezidentom SCBR - Martinom Znášikom odovzdané nášmu DÉMONOVI DUBNICA ocenenie SCBR: CEBEČKÁR roka. Môj príhovor s linkami na obrázky nájdete tu, Démonove poďakovanie je zasa tu.

---------------------------------------------------------------

Oblastný CB Rádioklub Stredné Považie združuje záujemcov o vysielanie na CB pásme a na PMR pásme z regiónu stredného Považia. Sme kolektív ľudí rôzneho veku, ale všetci máme jeden cieľ - udržať prevádzku na CB pásme v tomto regióne. Veľmi radi privítame hostí (aj z iných regiónov).

Naša činnosť bola zameraná jednak na klasické CB akcie (expedície, pravidelný Vianočný portejbl), potom na akcie, kde pomocou CB zabezpečujeme spojenie (bicyklové cyklokrosové preteky, preteky áut do vrchu, TruckShow), ale aj na bežný život na pásme, na kultúru na CB a pod.

© 06/2019 Pupáčik

Veľmi radi privítame všetky Vaše pripomienky a návrhy na adrese ocbr@ocbr.sk