Počet prístupov na naše stránky

   

 

Vážení CB-čkári, priaznivci a návštevníci týchto stránok.

Srdečne vás pozývame na tradičnú spomienku na kamarátov, ktorých antény už zmĺkli. Vďaka nepriaznivému počasiu sme túto spomienku oproti minulosti posunuli o týždeň na 17.11.2019. Zraz je o 13:00 na parkovisku cintorína v Dubnici nad Váhom. Prineste si so sebou zopár kahančekov a hlavne zdroj ohňa pre ich zapálenie.

Pupáčik + Demonn

Démon pripravil pre všetkých CB-čkárov na Slovensku a v Čechách jednorazovú súťaž k 30. výročiu celospoločenských zmien v našej (vtedy spoločnej) republike. Propozície súťaže nájdete TU a denník vo forme .PDF a .XLS nájdete zas TU.

Demonn nás doviedol do novej etapy histórie OCBR. Ako, to sa dozviete z jeho príspevku.

Demonn pozýva všetkých priaznivcov vysielania na tradičnú Vianočnú burzu, všetko potrebné sa dozviete v Pozvánke!

CEBEČKÁR roka!!! 04.05.2019 sme sa zúčastnili celoslovenskéhgo stretnutia Remata 2019 (Memoriál D. Gahéra). Na členskej schôdzi SCBR, ktorá sa konala od 10:00, bolo viceprezidentom SCBR - Martinom Znášikom odovzdané nášmu DÉMONOVI DUBNICA ocenenie SCBR: CEBEČKÁR roka. Môj príhovor s linkami na obrázky nájdete tu, Démonove poďakovanie je zasa tu.

---------------------------------------------------------------

Oblastný CB Rádioklub Stredné Považie združuje záujemcov o vysielanie na CB pásme a na PMR pásme z regiónu stredného Považia. Sme kolektív ľudí rôzneho veku, ale všetci máme jeden cieľ - udržať prevádzku na CB pásme v tomto regióne. Veľmi radi privítame hostí (aj z iných regiónov).

Naša činnosť bola zameraná jednak na klasické CB akcie (expedície, pravidelný Vianočný portejbl), potom na akcie, kde pomocou CB zabezpečujeme spojenie (bicyklové cyklokrosové preteky, preteky áut do vrchu, TruckShow), ale aj na bežný život na pásme, na kultúru na CB a pod.

© 08/2019 Pupáčik

Veľmi radi privítame všetky Vaše pripomienky a návrhy na adrese ocbr@ocbr.sk